آخرین اخبار

پشتیبانی

شرایط خرید و پشتیبانی از نهالستان

فروش پایانه یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است

کلیه ارقام نهالستان دارای شناسه و ضمانت اصالت نهال هستن .

نهالستان آرمین قاسمی تولید و عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر ، فروش انواع بذر درخت ، صادرات نهال به چهار کشور همسایه ، شرکت در تمامی مناقصات شهرداری ها و ادارات ، تولید نهال چنار بیش از صد هزار اصله و فروش به قیمت تعاونی فقط برای شهرداری ها

بازرگانی آرمین قاسمی با چندین سال سابقه در امر تولید و فروش نهال و بذر انواع درختان میوه و زینتی در خدمت باغداران و کشاورزان گرامی می باشد. تولید نهال در نهالستانهای ما با پیشرفته ترین متد ها و بدست مجرب ترین نهالکاران کشور و با همکاری مهندسین زبده صورت می گیرد و بعد از لیبل گذاری جهت فروش به نقاط مختلف کشور و کشورهای همسایه فرستاده می شود.

بازرگانی آرمین قاسمی بزرگترین مرکز پخش بذر و نهال در غرب کشور می باشد و با تولید نهالهای با کیفیت و اصیل و ارسال آن به سراسر شهرهای کشور عزیزمان و حتی دیگر کشورها آماده ارائه محصولات و خدمات فنی و مشاوره ای در تمامی زمینه ها از خرید بذر تا کاشت بذر و پیوند نهال و احداث باغات و نحوه کاشت و هرس درختان در خدمت علاقه مندان می باشد.

مرکز تولید نهال و بذر مهندس آرمین قاسمی با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید نهال میوه همه ساله مقادیر قابل توجهی از ارقام مختلف میوه در دست تولید و توزیع دارد. کلیه نهالهای این موسسه استاندارد و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشاء آن غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماریها تولید گردیده است.

نهالستان های تحت مدیریت در زمینه تولید و تکثیر نهال درختان میوه سردسیری از ارقام جدید و تجاری سازگار با مناطق مختلف میوه خیز ایران برای گونه های سیب پایه مالینک و بذری – گلابی- به – زردآلو – آلو – گوجه – آلبالو (پیوندی مجار )- گیلاس – هلو – شلیل.

مشتری گرامی لطفا قبل از واریزی وجه به حساب های معرفی شده ابتدا با مدیریت فروش تماس حاصل فرمائید و بعد از حصول اطمینان از موجودی و قیمت ارقام مورد نظر اقدام به واریز نمایید. خرید به دو صورت حضوری یا ارسال از طریق پایانه انجام می پذیرد .

شماره مدیریت نهالستان ۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰ مهندس آرمین قاسمی

کلیه ارقام نهالستان دارای شناسه و ضمانت اصالت نهال هستن .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت های علامت گذاری شده الزامی هستند . *

*